Kancelaria Doradztwa Podatkowego Akces to przede wszystkim działalność oparta na wspieraniu polskich, a także powiązanych Klientów zagranicznych.

Nasze początki to rok 1990.
Założycielem firmy jest Jacek Sobociński, doradca podatkowy, wpisany na listę Ministerstwa Finansów pod Nr 05138.
Dzięki zdobytemu doświadczeniu i dbaniu o wysoką jakość świadczonych usług jesteśmy w stanie zaspokoić wymagania nawet najbardziej wymagających odbiorców.

Misja Firmy:
Stawiamy przede wszystkim na doradztwo “Szyte na miarę”.
Do naszych priorytetów należy koncentracja na potrzebach Klienta oraz spełnianie ich poprzez oferowanie usług opierających się na indywidualnym podejściu do każdego odbiorcy, korzystaniu ze zdobytego doświadczenia oraz współpracy pomiędzy doradcami z różnych dziedzin.

Ową misję realizujemy poprzez:

  • Zrozumienie potrzeb i sposobu działania naszych Klientów.
  • Indywidualne podejście do każdego klienta. Nawiązanie bliskiej współpracy. Bezpośrednia praca z Klientem prowadzona przez opiekuna projektu, okazywanie wsparcia we wszelkich aktualnych kwestiach, zapewnianie pełnej wiedzy specjalistycznej, która postuluje rozwiązanie danego problemu.
  • Dbałość o wysoką jakość naszych usług. Dzięki stosowaniu wewnętrznych procedur zapewniamy jakość oraz stałe podnoszenie kwalifikacji pracowników KDPA.
  • Przestrzeganie wartości gwarantujących bezstronność, rzetelność i profesjonalizm naszych działań.

Nasze wartości:

Uczciwość
W naszej działalności na pierwszym miejscu stawiamy zasady etyczne. Uczciwość jest podstawą naszej wiarygodności, dlatego nie wahamy się powiedzieć „nie”, gdy wymaga tego wierność zasadom naszej profesji.

Odpowiedzialność
Powierzone nam zadania to dla nas ogromna odpowiedzialność. Jesteśmy w pełni świadomi ich wagi dla poprawnego rozwoju naszych Klientów. Nieustannie staramy się proponować Państwu więcej, a nawet wykraczać poza konkretne oczekiwania.

Szacunek
Wszelkie relacje, zarówno wewnątrz struktury naszej firmy, jak i z Klientami, opieramy na wzajemnym szacunku. Dzięki temu zachowujemy otwartość umysłu i uczymy się wzajemnie od siebie dzięki wypracowywaniu wspólnych rozwiązań.

Niezależność
Nie poddajemy się żadnym naciskom, co jest ogólnie postrzegane jako największa i najistotniejsza wartość w pracy doradcy, audytora lub księgowego.

Ciągłość
Swoje doświadczenie oraz praktykowaną metodologię budujemy od wielu lat. Tym samym gromadzimy i wykorzystujemy doświadczenie wielu dziedzin. Zasobne doświadczenie połączone ze stabilnością współpracy owocuje gwarancją wysokich standardów naszych obecnych oraz przyszłych działań.

Szczegółowe informacje na temat naszych usług można znaleźć bezpośrednio w zakładce „Nasza oferta”.
Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego w celu pozyskania dalszych informacji lub niezbędnej porady.